Festyn Rodzinny w GZS

W miłej, iście familiarnej atmosferze przebiegł tegoroczny Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym.
Konferansjerem, zapowiadającym występy uczniów przygotowanych przez swoje Panie, był dyr. Jerzy Arbuz. Obejrzeliśmy popisy taneczne, wokalne, układy choreograficzne oraz popisy recytatorskie.
Uczestnikami Festynu, prócz dzieci, rodziców, babć, dziadków i obserwatorów, byli również przedstawiciele władz miasta, oklaskujący młodych artystów.
Mamy upiekły wyborne ciasta, a gdy już goście się najedli i napatrzyli, mogli zwiedzić nową szkołę modułową.
Burza (atmosferyczna) wisiała w powietrzu, lecz na szczęście ani jedna kropla deszczu nie zepsuła wesołej, wspólnej zabawy. Możliwe, że zawdzięczaliśmy to malowniczym czarownicom, które zleciały się na sabat w obłokach mydlanych baniek.
bożena gałuszewska kazimierz dolny

Wyszukiwarka

Aktualności

16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!
24.04.2014
OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży: kurs języka angielskiego z udziałem native speakerów.

Strona 1 z 131  > >>