Aktualności

11.11.2008

Warsztaty WyobraźniKliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Poniedziałkowe spotkanie odbyło się w atmosferze skupienia. Pani opowiedziała nam treść "Dziadów -Części II" Adama Mickiewicza. Przedtem jednak, dowiedzieliśmy,  czym był  ten obrzęd, jaka jest jego historia, czemu służy.
Wysłuchaliśmy opowieści z wielką uwagą, a podczas rozmowy okazało się, ileż mamy refleksji i pytań.
Zajęcia przygotowały nas do wtorkowego spektaklu "Dziadów", na który wszyscy pójdziemy, zwłaszcza, że grają tam nasze warsztatowe Koleżanki - Kaja i Maja Kosmala.

Wyszukiwarka

Aktualności

16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!
24.04.2014
OUTDOOR PHOTOGRAPHY CAMP to oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży: kurs języka angielskiego z udziałem native speakerów.

Strona 1 z 131  > >>