DWA BRZEGI Powodzianom

Szanowni Państwo,Do rozpoczęcia czwartej edycji
Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą zostały ponad dwa tygodnie. Ale już w najbliższą
niedzielę - 18 lipca - zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego. Okoliczności są szczególne. Chcemy pomóc powodzianom w walce ze skutkami wielkiej wody, stąd akcja DWA BRZEGI POWODZIANOM.

W programie:
KONCERT CHARYTATYWNY,
który poprowadzi Grażyna Torbicka - Dyrektor Artystyczna Festiwalu Dwa Brzegi.

Na rynku w Kazimierzu Dolnym dla powodzian zagrają:

Krystyna Prońko (www.krystynapronko.pl)

Dorota Miśkiewicz (www.dorotamiskiewicz.com)

Pati Yang (www.pati-yang.art.pl)

Zespól Reprezentacyjny (www.zr.art.pl)

Kairos (www.kairos.lublin.pl)

Disparates (www.disparates.pl)

NeoKlez (www.myspace.com/neoklez)

Podczas koncertu będziemy sprzedawać cegiełki, z których całkowity dochód trafi do poszkodowanych przez wielką wodę.

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
I WARTOŚCIOWYCH DAROWIZN RZECZOWYCH.
Licytować będziemy m.in. obrazy olejne i pastele przekazane przez Kazimierską Konfraternię Sztuki oraz wielu artystów z Polski a także album „WAJDA MOJE FILMY" z autografem autora, płytę
„Psycho dancing" z podpisem Macieja Maleńczuka, cegiełki Fundacji ZACNY UCZYNEK z autografami Władysława Bartoszewskiego i Józefa Glempa i kartki pocztowe z autografami członków kabaretu ANI MRU MRU. Wszystkie przedmioty można oglądać w specjalnej galerii na naszej stronie internetowej (www.dwabrzegi.pl) oraz na naszym profilu na Facebooku.
Zorganizowanie koncertu i aukcji nie byłoby możliwe bez pomocy: Allianz Polska, Muzeum Nadwiślańskiego, Kazimierskiej Konfraterni Sztuki, Domu Architekta w Kazimierzu Dolnym, firmy Air-Pol, Drukarni Figaro i Stowarzyszenia DWA BRZEGI.
Zapraszamy na koncert 18 lipca a także na Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI do Kazimierza Dolnego, Janowca nad Wisłą i Puław od 31 lipca do 8 sierpnia.

 

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>