Po Festiwalu

Festiwalowy tydzień minął zbyt szybko.
Kilka rzeczy na pewno przeoczyliśmy, ale to, co mieliśmy szansę zobaczyć było mądre i ciekawe. Istotne, warte uwagi i refleksji spotkania z kinem oraz przede wszystkim - spotkania z ludźmi kina, bo o ile film od biedy można zawsze zobaczyć gdzieś indziej, o tyle widzieć i słuchać na żywo artystów - to sprawa całkiem wyjątkowa. Mądrość i wrażliwość, którymi twórcy zechcieli podzielić się z publicznością często miały charakter prywatnego przeżycia, w końcu każdy z nas usłyszał coś innego, coś, co uznał za przekaz skierowany właśnie tylko do siebie.
Dlatego wszystkim Twórcom i Organizatorom oraz Współpracownikom
4 Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI szczerze dziękujemy za możliwość uczenia się i przeżywania, za emocje, za życzliwe traktowanie i za ciężką pracę na rzecz publiczności, którą widzieliśmy co dzień i co noc. Jako redakcja bardzo dziękujemy za współpracę Pracownikom biura festiwalowego - przepływ informacji i komunikacja były wzorowe i zwyczajnie po ludzku miłe.
W imieniu kazimierzaków i redakcji dziękujemy i do zobaczenia!

fot. Sylwek Doraczyński


Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>