Podziękowania burmistrza G.Duni

Szanowni Państwo
Z całego serca dziękuję za oddanie na mnie głosu!
Do zwycięstwa w I turze zabrakło mi tylko ok. 2% głosów.
Blisko 48 % - owe Państwa poparcie świadczy o tym, że doceniacie moją pracę i kierujecie się nie tylko sympatiami i emocjami, ale przede wszystkim mądrością i myślą o przyszłości.
Jestem kazimierzakiem. Moje dzieci są kazimierzakami. Tak jak wszystkich Państwa, sprawy Kazimierza dotyczą bezpośrednio mojej rodziny i mnie. Kazimierz to dla mnie nie tylko czteroletnia kadencja, lecz przede wszystkim przyszłość naszych rodzin.
Mieszkańcy naszej gminy to ludzie bardzo zaangażowani społecznie. Wszystkim, którzy startowali do Rady Miejskiej gratuluję odwagi i determinacji! Składam wielkie wyrazy uznania nowo wybranym Radnym. Wierzę również, że ci wszyscy wartościowi ludzie, którzy startowali w wyborach, a nie zasiądą w Radzie Miejskiej, zechcą nadal wykorzystywać swój potencjał do wspólnych działań na rzecz gminy. Bez względu na to, jak nazywały się nasze komitety wyborcze - wszystkim nam zależy na tym samym, a emocje towarzyszące wyborom nie mogą mieć wpływu na naszą współpracę.
Dziękuję Państwu, że nie dajecie wiary plotkom i sensacjom, które pojawiły się podobnie jak przy poprzednich wyborach i podobnie jak poprzednio są nieprawdziwe. Nie idźmy wzorem polityki ogólnopolskiej i nie dajmy się podzielić na wrogie obozy! Mieszkamy zbyt blisko siebie, spotykamy się zbyt często na ulicach i w sklepach, żeby te wybory miały nas poróżnić!
Przy oddaniu głosu w II turze pamiętajmy:
Burmistrz nie jest do lubienia tylko do robienia!

Z poważaniem
Grzegorz Dunia

Wyszukiwarka

Aktualności

04.03.2021
Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym są organizatorami tegorocznego
wydarzenia pt. „Kazimierz Kobietom" z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Do projektu dołączyli również kazimierscy przedsiębiorcy, którzy na hasło „Kazimierz kobietom" oferują zniżki, bonusy lub prezenty.
M. in. Pizza Oregoana zaprasza z hasłem!
16.05.2015
"1945. Wojna i pokój." - to tytuł najnowszej książki Magdaleny Grzebałkowskiej, znanej w Kazimierzu m.in. ze świetnego artykułu w GW, poświęconego losom naszych kamieniołomów.
28.07.2014
Błyskotliwe, dowcipne teksty (i pieprzne podteksty), zrozumiałe dla tych, którzy nie celebrują domniemanej „magii" Kazimierza, a po prostu biorą go i rozumieją takim, jakim jest.
Muzyka z przestrzeni pomiędzy parodią a pastiszem, doceniana przez posiadaczy poczucia humoru oraz osoby muzykalne, czułe na nuty wpadające w ucho.
Oprócz zespołowych wykonawców obecnych jest tu parę miejscowych głosów, czasem bardzo rozpoznawalnych.
Sprawdźcie!

Strona 1 z 132  > >>